Program kina

PRÍRODNÉ KINO (AMFITEÁTER) - www.kinopezinok.sk
 • 30. 7. - 1. 8.
JASON BOURNE 21.00 h USA
 • 2. - 3. 8.
PÁN DOKONALÝ 21.00 h USA
 • 4. - 5. 8.
HĽADÁ SA DORY 21.00 h USA
 • 6. - 7. 8.
JEDNOTKA SAMOVRAHOV 21.00 h USA
 • 8. - 9. 8.
ZOZNAMKA 21.00 h ČR
 • 10. 8.
PODFUKÁRI 2 21.00 h USA
 • 11. 8.
MATKY REBELKY 21.00 h USA
 • 12. - 14. 8.
TAJNÝ ŽIVOT MAZNÁČIKOV 21.00 h USA
 • 15. - 16. 8.
HORE ZA LÁSKOU 21.00 h FRA
 • 17. 8.
BUCHTY A KLOBÁSY 21.00 h USA
 • 18. - 19. 8.
STRAŠIDLÁ 21.00 h ČR
 • 20. - 21. 8.
DOBA ĽADOVÁ: MAMUTÍ TRESK 21.00 h USA
 • 22. 8.
DEDO 21.00 h ČR
 • 23. - 24. 8.
VOJNOVÍ PSI 21.00 h USA
 • 25. - 26. 8.
BEN-HUR 21.00 h USA
 • 27. - 28. 8.
PETE A JEHO DRAK 21.00 h USA
 • 30. - 31. 8.
SMRTIACI PRÍLIV 21.00 h USA

Začiatok predstavení v digitálnej technológii 2D je o 21.00 hodine.
Premietame za každého počasia. Pokladňa je otvorená od 20.00 hodiny.

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ!


Digitalizáciu kina Domu kultúry Pezinok finančne podporil Audiovizuálny fond
Logo Audiovizuálny fond

Pezinské kultúrne centrum
033/641 20 93, 033/641 39 49
web: www.kinopezinok.sk, e-mail: kulturnecentrumpezinok@stonline.sk


30.- 31. sobota, nedeľa 21.15 h., 1. 8. pondelok 21.00 h
JASON BOURNE

Jason Bourne už poskladal skoro všetky črepiny svojej rozbitej životnej mozaiky. Potrestal väčšinu tvorcov zvláštneho programu, ktorý z neho stvorili stroj na zabíjanie. Chce hodiť minulosť za hlavu a žiť ďalej v jednoduchej prítomnosti, ktorou sú ilegálne boxerské zápasy. Z tohto komfortu ho vytrhne bývalá kolegyňa, skúsená agentka Nicky, ktorá mu pripomenie, že odpovede na tie najdôležitejšie otázky ešte nedostal. Keď sa Jason vzápätí takmer stane obeťou nájomného vraha, znovu sa pustí do boja s Agentúrou, ktorú teraz reprezentuje tvrdý riaditeľ Robert Dewey a nebezpečne bystrá analytička. Bourne sa znovu ocitá na dobre známej horúcej pôde, v prostredí, kde nemôže veriť nikomu a ničomu. V prostredí, v ktorom si prežitie vyžaduje, aby si spomenul na to, čo sa naučil v programe, vďaka ktorému ako agent skončil.
V akčnom trileri hrajú: Matt Damon, Julia Stiles, Alica Vikander, Tommy Lee Jones, Vincent Cassel.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/401427-jason-bourne.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 117 min., MP-15

2.- 3. utorok, streda 21.00 h.
PÁN DOKONALÝ
Martha sa po bolestivom rozchode stretáva s mužom, ktorý by mohol byť konečne tým pravým, teda len do momentu, kým  zistí, že „Pán Dokonalý“ má jednu zásadnú chybu - je to nájomný zabijak na úteku pred kartelovým gangom, ktorý ho  zamestnáva. Než to však Martha zistí sú už do seba bláznivo zamilovaní. Rozhodne sa tak, že jediným riešením bude  „Pána Dokonalého“ napraviť. Jeho napravením je presvedčená natoľko, že pre vysnívaný vzťah je odhodlaná čeliť aj  následkom v podobe úteku pred vraždiacim gangom. Martha postupom času v sebe objaví skrytý talent, ako byť  užitočným parťákom vyvolenému zabijakovi.
Hrajú: Anna Kendrick, Sam Rockwell, Tim Roth, RZA, Anson Mount, Elena  Sanchez, James Ransone, Michael Eklund, Luis Da Silva Jr., Christopher Matthew Cook.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/396468-pan-dokonaly.
 USA 2015, vstupné: 4,00 €, české titulky, 95 min., MP-15

4.- 5. štvrtok, piatok 21.00 h.
HĽADÁ SA DORY

V animovanom filme sa na strieborné plátno vracia modrá rybka Dory, ktorá si spokojne žije na korálovom útese  s Nemom a Marlinom. Dory si spomenie, že kedysi a kdesi stratila svojich rodičov. Spoločne sa vydávajú na strhujúce dobrodružstvo naprieč oceánom, až do Morského akvária v Kalifornii, kde sa liečia choré morské živočíchy.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/334813-hleda-se-dory.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenský dabing, 104 min., MP-7

6.- 7. sobota, nedeľa 21.00 h.
JEDNOTKA SAMOVRAHOV

Dajte dohromady tím tých najnebezpečnejších superzločincov na celom svete, ktorí si odpykávajú svoje tresty, vyzbrojte  ich najefektívnejším arzenálom zbraní, ktorý má vláda k dispozícii a pošlite ich poraziť záhadnú nepremožiteľnú skupinu.  Hovoria im Suicide Squad – jednotka samovrahov. To preto, že sa občas jeden z nich nevráti z akcie späť. Uskutočnenie  jednotlivých úloh vedie k výmene za kratší trest.
V akčnom trileri hrajú: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel  Kinnaman, Viola Davis.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/266805-sebevrazedny-oddil.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 123 min., MP-15

8.- 9. pondelok, utorok 21.00 h.
ZOZN@MKA

„Roky randenia, blbnutia na zoznamkách a je to stále rovnaké. Kretén strieda kreténa,“ povzdychne si hrdinka filmu a jej  ďalšie rande na inzerát sa rýchlo zaradí do jej zložky katastrof a kreténov. Podobný zoznam otrasných schôdzok  postupne rozširujú aj ďalšie postavy. Zozn@mka je totiž komédia o mužoch, ženách a zaujímavom fenoméne doby – internetovej zoznamke. A samozrejme o tom, čo všetko sa na takom rande naslepo môže stať. Ale pozor, v rybníku  hľadajúcich sa môže objaviť dravá šťuka. Jiří Langmajer ako šéf zoznamky čelí sťažnostiam nespokojných dám. V mene firmy a v mene príležitosti, ktorá robí zlodeja, musí ukázať, že chlapi nie sú iba idioti. So šarmom vyráža na schôdzky s klientkami. Vyzbrojený informáciami z ich dotazníkov vystupuje ako muž ich snov. Po niekoľkých schôdzkach však bez stopy zmizne. Pravda je taká, že on manželku nehľadá, on už doma jednu má. A tá má zas kamarátku a tá hľadá na zoznamke a tú Jiří Langmajer aj zvedie...
V komédii hrajú: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Zuzana Kajnarová, Marie Doležalová, Šárka Vaculíková, Ladislav Hampl, Petr Vondráček.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/439857-seznamka.
ČR 2016, vstupné: 4,00 €, česká verzia, 90 min., MP-12

7.- 8. štvrtok, piatok 21.15 h.
OČISTA: VOLEBNÝ ROK

Noc očisty je najobľúbenejšou nocou v roku pre všetkých úchylov a ľudí, ktorí majú s niekým nevybavené účty. Počas  dvanástich očistných hodín môžete totiž beztrestne hocikoho zabiť, okradnúť či znásilniť, alebo sa naopak stať obeťou trestného činu a nikto vám nepomôže. A kto je pri tomto každoročnom besnení prvý na odstrel? Napríklad senátorka, ktorá kandiduje na prezidentku a body zbiera práve vďaka sľubu, že očistu zruší. Mega úspešný hororový triler začína písať ďalšiu krvavú kapitolu.
Hrajú: Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Mykelti Williamson, Raymond J. Barry, EthanPhillips.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/402246-ocista-volebni-rok.
USA, Fra 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 106 min., MP-15

10. streda 21.00 h.
PODFUKÁRI 2

Štyria podfukári sa vracajú, aby divákom predviedli ďalšie zo svojich neuveriteľných kúskov a opäť posunuli hranice magickej ilúzie do vyššieho levelu. Tentokrát príprava bude nesmierne náročná – ich cieľom bude odhaliť nekalé praktiky mága, ktorý ovláda moderné technológie.
Hrajú: Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Lizzy Caplan, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Morgan Freeman, Michael Caine.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/350120-podfukari-2.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky,131 min., MP-12

11. štvrtok 21.00 h.
MATKY REBELKY

Pre Amy je jej rodina úplne všetkým. Ale manžel s dušou chlapca, deti neustále vyžadujúce pozornosť a idiotský šef majú vysoké nároky. Všetkým sa snaží vyhovieť, ale nech robí, čo robí, nikdy nie je dosť. Zlom nastáva v okamihu, keď sa dostane do konfliktu s trojicou dokonale premotivovaných supermatiek. Z milej Amy je zrazu rebelka, ktorá získa na svoju stranu ďalšie mamičky a spolu si konečne začnú užívať. Nečakane získaná sloboda im prevráti život naruby, ale nakoniec z nich možno spraví lepšie matky.
V komédii hrajú: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn HAnn, Chriastina Applegate, JadaPinket-Smth.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/420522-matky-na-tahu.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 101 min., MP-15

12.- 13.- 14. piatok, sobota, nedeľa 21.00 h.
TAJNÝ ŽIVOT MAZNÁČIKOV

Čo asi robia vaši štvornohí miláčikovia, keď nie ste doma? Odpoveď na otázku, ktorá trápi snáď každého psíčkara a milovníka mačiek, nájdete v animovanej komediálnej lahôdke Tajný život maznáčikov, ktorú vytvorili autori filmových hitov Ja, zloduch či Mimoni. Max a Katie sú najlepší kamaráti na svete. Čo na tom, že Max je pes a Katie človek? Keby sa Katie každý deň na dlhé hodiny nestrácala a nenechávala Maxa v ich byte samého, bol by Max najspokojnejší pes na svete. Toto platilo však len do chvíle, kým Katie nepriviedla domov z útulku chlpaté psie monštrum menom Baron a nerozhodla sa, že odteraz budú žiť šťastne v trojici. Medzi Maxom a Baronom to bola nenávisť na prvý pohľad. Od prvej chvíle usilovne vymýšľajú, ako jeden druhému čo najviac znepríjemniť život, a to ich privádza do stále komplikovanejších situácií, aby nakoniec skončili stratení, opustení a obkľúčení skupinou zvieracích bezdomovcov, ktorí ovládajú mestské podzemie pod vedením šialeného králika. Našťastie má Max doma početnú svorku priateľov, ktorí sa rozhodnú, že Maxa v nešťastí neopustia a vydajú sa zo svojich pohodlných pelechov na mimoriadne dobrodružnú výpravu, ktorej cieľom je Maxa nájsť a oslobodiť.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/364125-tajny-zivot-mazlicku.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenský dabing, 90 min., MP

15.- 16. pondelok, utorok 21.00 h.
HORE ZA LÁSKOU

Diane je krásna žena s vysokým pracovným postavením. Pracuje v renomovanej právnické firme, má vynikajúci zmysel pre humor a je skrátka ženou, za ktorou sa každý chlap otočí. Diane práve prešla nešťastným manželstvom a rozvodom, ale je opäť pripravená nájsť muža svojich snov. Existuje však niečo také ako náhoda alebo osud? Asi nie! Jedného večera Diane zazvoní domáci telefón a ona prijme hovor od istého Alexandra, tajomného muža, ktorý našiel jej mobil. Alexander je zdvorilý, šarmantní a vtipný ako i bohatý. Už behom telefónneho hovoru medzi nimi preskočí iskra a takmer okamžite si dohodnú rande. Diane podľahla čaru Alexandrova hlasu a sníva o tom, ako asi vypadá v skutočnosti. Ako už to ale býva, predstavy sú niekedy lepšie ako skutočnosť a ich stretnutie nedopadne úplne podľa Dianinho očakávania… Up for Love je čerstvý závan v súčasnej francúzskej komédii. Oscarový herec Jean Dujardin je v roli vtipného a neuveriteľne okúzľujúceho architekta neodolateľný. Čo na tom, že vo filme meria len meter a pol!
V komédii hrajú: Jean Dujardin, Virginie Efira, Cédric Kahn, César Domboy, Eléa Clair.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/145356-za-laskou-vzhuru.
Francúsko 2016, vstupné: 4,00 €, české titulky, 118 min., MP-12

17. streda 21.00 h.
BUCHTY A KLOBÁSY

Seth Rogen a Evan Goldberg, tvorcovia úspešných komédii 50/50, Susedia na odstrel a To je koniec! prichádzajú s animovanou komédiou pre dospelých! Párok Frank si s kamarátmi spokojne nažíva vo vákuovom balení na polici v potravinách. Vo vedľajšom regáli zase býva jeho láska, žemľa Brenda. Zdá sa, že život nemôže byť krajší, keď obaja skončia v tom istom nákupnom košíku. Potraviny totiž túžia po jedinom - aby sme si ich z obchodu priniesli domov. To však ešte nevedia, čo sa s nimi po príchode do domácností deje. Frank sa rozhodne utiecť a informovať o tom aj ostatných. Začína veľké dobrodružstvo... Animovaný film pre dospelých.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/364317-buchty-a-klobasy.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 83 min., MP-15

18.- 19. štvrtok, piatok 21.00 h.
STRAŠIDLÁ

Rodina lesného muža „hejkala“ Huga obýva spokojne starú vilu na kraji mesta. Sladký strašidelný život im zmení vpád  úradníka, ktorý má na obecnom úrade na starosti evidenciu budov. Zistil, že za dom už niekoľko rokov nikto neplatí nájom a nikto v ňom ani oficiálne nechce bývať, lebo tu straší. Aj tak tu žije akási šialená rodinka. Verdikt je nemilosrdný: zaplatiť alebo sa vysťahovať! Čím však platiť, keď pán Hugo za hejkanie nemá žiadnou mzdu a paní Patrícia mieša len čarovné nápoje, po ktorých sa môže človek premeniť na čokoľvek, ale peniaze nevyčaruje? Nedá sa nič robiť, strašidlá budú musieť ísť do roboty a ich deti – Ester a Eleonor do školy. Nová rodinná komédia režiséra Zdeňka Trošku.
Hrajú: Bronislav Kotiš, Tereza Kostková, Jiří Dvořák, Vladimír Polívka, Carmen Mayerová, Sára Sandeva.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/44341-strasidla.
ČR 2016, vstupné: 4,00 €, česká verzia, 113 min., MP

20.- 21. sobota, nedeľa 21.00 h.
DOBA ĽADOVÁ: MAMUTÍ TRESK

V piatom pokračovaní jednej z najpopulárnejších animovaných filmových sérií opäť stretávame všetkých starých známych hrdinov a pár úplne nových. Prichádza ľadová udalosť roka a s ňou mamuty Manny, Ellie, niečo ako leňochod menom Sid, tiger Diego alebo vačice Crash a Eddie. A samozrejme veveričiak Scrat.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/362269-doba-ledova-mamuti-drcnuti.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenský dabing, 91 min., MP

22. pondelok 21.00 h.
DEDO

K rázovitému valašskému Dedovi prichádzajú na prázdniny vnúčatá z Prahy. Zaneprázdnení rodičia posielajú deti v dobrom úmysle zmeniť ich virtuálny svet internetu, mobilov a tabletov. Na valašskej dedine totiž všetko funguje trošku inak. Niežeby tu nebol signál, ale aj Tí Valaši skrátka žijú tak trochu odlišne, pomalšie a hlavne po svojom. Navyše pokiaľ na pôjde dedovej chalupy nájdete zabudnutý poklad, ktorý začne zaujímať i zvyšok dediny, máte zrazu lístok na tajomnú exkurziu históriou starého Valašska od jary až do zimy...
V rodinnej komédii hrajú: František Segrado, David Suchařípa, Bolek Polívka, Petra Hřebíčková.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/426438-deda.
ČR 2016, vstupné: 4,00 €, česká verzia, 110 min., MP

23.- 24. utorok, streda 21.00 h.
VOJNOVÍ PSI

Film bol nakrútený podľa skutočného príbehu dvoch priateľov, čerstvých dvadsiatnikov žijúcich počas vojny v Iraku v Miami Beach, ktorí sa rozhodli naplno využiť málo známu vládnu iniciatívu umožňujúcu malým firmám uchádzať sa o zákazky americkej armády. Napriek skromnému začiatku začali onedlho zarábať veľké peniaze a žiť na vysokej nohe. Situácia dvojici hlavných hrdinov prerastie cez hlavu vo chvíli, kedy sa im podarí získať objednávku v hodnote 300 miliónov dolárov na dodávky zbraní afganskej armáde ale, ako neskôr vyjde najavo, obchod, do ktorého sú zapletení niekoľkí veľmi pochybní ľudia, nemá s americkou vládou vôbec nič spoločné...
V komédii hrajú: Miles Teller, Jonah Hill, Ana de Armas, Bradley Cooper, Valentina Lucia FAltoni, Dan Bilzerian.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/50757-typci-a-zbrane.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 114 min., MP-12

25.- 26. štvrtok, piatok 21.00 h.
BEN-HUR

Ben-Hur je epický príbeh Ben-Hura, potomka významného kniežacieho rodu z Jeruzalema, ktorého nevlastný brat Messala, vysokopostavený príslušník rímskej armády, krivo obviní zo zrady. Jeho rodina vrátane milovanej manželky skončí vo väzení a on sám je zbavený majetku a odsúdený na doživotné galeje. Po troch rokoch strávených na mori sa Ben-Hur vracia do vlasti s jedinou myšlienkou – pomstiť sa Messalovi za všetky príkoria, ktoré mu spôsobil. Vyzve ho preto na súboj v pretekoch štvorzáprahov, aby dokázal, že pravda a víťazstvo stoja na jeho strane.
Hrajú: Jack Huston, Morgan Freeman, Toby Kebbell, Nazanin Biniadi, Rodrigo Santoro.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/388358-ben-hur.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 130 min., MP-15

27.- 28. sobota, nedeľa 21.00 h.
PETE A JEHO DRAK

Pre Grace, správkyňu lesa, boli príbehy o divokom drakovi žijúcom hlboko v horách, ktorými jej otec, pán Meacham udivoval deti v okolí už dlhé roky, len vymyslenými a neuveriteľnými historkami. Až kým nestretne Peta, tajomného desaťročného chlapca bez rodiny a domova, ktorý tvrdí, že žije v lese so svojím obrovským priateľom Elliotom. Ten sa podľa Petovho popisu nápadne podobá drakovi z rozprávania pána Meachana. S pomocou Natalie, dcéry majiteľa píly Jacka, sa Grace rozhodne zistiť, odkiaľ Pete pochádza, kam patrí a či jeho drak naozaj existuje…
Hrajú: Bryce Dallas Howard, Oakes Fegley, Robert Redford, Karl Urban.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/393557-muj-kamarad-drak.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenský dabing, 98 min., MP-7

29. pondelok 21.00 h.
BOŽSKÁ FLORENCE

Fascinujúci pravdivý príbeh o najhoršej speváčke na svete. Hriešne bohatá Florence Foster Jenkins je v roku 1944 na výslní vrcholu newyorskej spoločnosti. So svojím manželom a manažérom v jednej osobe, St. Clair Bayfieldem, veľkorysým patrónom klasickej hudby, zahŕňajú mestskú smotánku výberom slávnych operných árií v podaní samotnej božskej Florence. Jediným nedostatkom jej vystúpení je skutočnosť, že Florence nielenže nedokáže udržať pri speve melódiu, ale jej hudobné nadanie a hlas sú jednoducho príšerné. Takúto drobnosť však dokáže dobrý milujúci manžel vyriešiť. Bayfield udržuje svoju Florence v presvedčení, že jej spev je priamo nadpozemsky krásny. A tak Florence vždy spieva pre starostlivo vybrané a zaplatené publikum, či veľmi lojálnych priateľov. Povzbudená svojimi úspechmi, Florence sa rozhodne splniť si celoživotný sen: vystupovať v Carnegie Hall. Vo svojej neskrotnej štedrosti rozdá na svoj chystaný koncert tisíce vstupeniek veteránom vracajúcich sa z vojny. Bayfield, ktorý ju láskyplne chráni pred krutou pravdou, musí čeliť najťažšej výzve svojho života...
Hrajú: Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg, Nina Arianda.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/393403-bozska-florence.
VB, USA 2016, vstupné: 4,00 €, české titulky, 110 min., MP-12

30.- 31. utorok, streda 21.00 h.
SMRTIACI PRÍLIV

Surfistka Nancy si ani nemohla vybrať krajší deň na zdolávanie vĺn. Odľahlá pláž pripomína raj na zemi, no nevinné surfovanie sa čoskoro zmení na peklo. Z mora sa totiž vynorí hrozba - veľký biely žralok, ktorý Nancy síce zraní, no napriek tomu sa jej podarí dostať na neďalekú bóju. Žralok sa však svojej koristi tak ľahko nevzdá a okolo bóje trpezlivo krúži. Pobrežie je síce vzdialené len 200 metrov, no so stúpajúcim prílivom je žralok k svojej koristi každou minútou bližšie... Nancy tak musí pozbierať všetku odvahu, aby sa dostala bezpečne na breh.
Hrajú: Blake Lively, Óscar Jaenada, Brett Cullen.
Bližšie informácie o filme: http://www.csfd.cz/film/64155-melciny.
USA 2016, vstupné: 4,00 €, slovenské titulky, 86 min., MP-12