Leto klope na brány amfiku

Táto informácia bola publikovaná od 17. 05. 2017 do 09. 06. 2017

Fajčiarske zóny - rozmiestnenieTak ako každý rok, aj tento jún (presne 2.6. o 21.15) sa otvorí letné kino, ktoré sa dlhodobo teší obrovskému záujmu divákov nielen z Pezinka, ale aj širšieho okolia.

Záujem prináša so sebou aj záväzok vo forme zlepšovania a skvalitňovania služieb. Preto, tak ako každý rok, sa čas prestávky využil na prípravu a následne aj realizáciu inovácií, ktoré majú za cieľ dostať amfik do zoznamu miest, kam sa návštevníci budú radi vracať.
Prvou veľkou novinkou je zavedenie nefajčiarskej a fajčiarskej zóny. Po novom je hľadisko rozdelené na zóny, ktoré sú iné počas detských predstavení ako pri tých ostatných. Dúfame, že toto opatrenie bude plne rešpektované a zlepší kvalitu sledovania filmov pod holým nebom.

Ďalším vylepšením je inštalácia sedemkanálového priestorového zvuku ako v jedinom stálom letnom kine na Slovensku. Odteraz už nikomu neunikne ani najmenší zvukový detail, ktorý do filmu tvorcovia zakomponovali. Krst ohňom zažijeme už pri prvom premietacom dni s titulom Rýchlo a zbesilo 8.

Okrem toho prišlo k zlepšeniu a technickému dovybaveniu pokladní, čo by malo umožniť plynulejší predaj vstupeniek (predaj začína vždy hodinu pred začiatkom predstavenia), a k rekonštrukcii elektrických rozvodov v priestoroch premietarne.
A keď už spomíname nákup vstupeniek, čas strávený čakaním na ich zakúpenie môžete využiť na prezretie nových prvkov street artu od Richarda Mattertaja, Patrika Slabeja, Braňa Poláčka a Andreja Friča, ktoré sú inštalované práve v týchto dňoch.

Tou hlavnou novinkou budú ale opäť tie najaktuálnejšie filmové hity, ktoré potešia každého – Záhradníctvo: Rodinný priateľ, Múmia, Autá 3, Ja, Zloduch 3, SPIDER-MAN: Návrat domov, Dunkirk, Vojna o plánetu opíc, Čiara a mnohé ďalšie.

Všetky tieto úpravy sme mohli realizovať aj vďaka podpore našich partnerov: Mesto Pezinok, G-tec Professional, Svietidlá Asaler, H & M Group, Nákladná doprava Šebík, Mestský podnik služieb Pezinok a kolektív kina.


Pezinské kultúrne centrum