Komisie MsZ

Uznesením č. 190/2018 zriadilo Mestské zasupiteľstvo tieto stále komisie pri MsZ:

  1. Komisia životného prostredia, prírodných hodnôt a odpadu
    Predseda: Marek Manák
    Tajomník: Jana Gubániová
    Členovia: Kristína Čechová, Tomáš Schabjuk, Miloš Bačák, Vladislav Marušic, Marcel Minarovič, Tomáš Minarský, Vojtech Winter, Roman Šipoš
  2. Komisia územného plánovania, výstavby a dopravy
    Predseda: Marián Šipoš
    Tajomník: Zdenka Augustiničová
    Členovia: Juraj Oravec, Monika Krnáčová, Tomáš Hupka, Bohuš Konečný, Vladimír Halamiček, Marek Frič, Vladimíra Mezeiová, Peter Tužinský
  3. Komisia ekonomiky, financií a podnikania
    Predseda: Pavol Rybár
    Tajomník: Soňa Sandtnerová
    Členovia: Peter Kremský, Viktor Novysedlák, Tatiana Macháčová, Michal Svátek, Lukáš Blažek, Katarína Tichá, Martina Maršová, Jana Tenczerová
  4. Komisia školstva, mládeže a vzdelávania
    Predseda: Mária Wagingerová
    Tajomník: Viera Tóthová
    Členovia: Marcela Havrilová, Martin Dulaj, Dominika Libantová, Martin Procházka, Elena Matuská, Marián Lezo, Petra Hricová, Ján Kvak
  5. Komisia sociálnej starostlivosti a zdravotníctva
    Predseda: Peter Janeček
    Tajomník: Jana Jurikovičová
    Členovia: Ľubica Reháková, Mária Magátová, Katarína Vitálošová, Stanislava Dulajová, Juraj Šimko, Zita Joklová, Zlatica Herdová, Ľudovít Slimák
  6. Komisia kultúry
    Predseda: Drahomír Šmahovský
    Tajomník: Andrea Pikusová
    Členovia: Adam Kovačovský, Peter Kramár, Ivan Koska, Zuzana Slezáková, Miroslav Holzmann, Peter Feder, Viera Belicakova Sindelarová, Denis Trávniček
  7. Komisia vinohradníctva a vinárstva
    Predseda: Matej Farbula
    Tajomník: Silvia Nestarcová
    Členovia: Milan Pavelka, Oľga Bejdaková, Tomáš Čavojský, Vladimír Píš, Milan Rehák, Richard Polkoráb, Andrej Nosko, Martin Moravčík
  8. Komisia cestovného ruchu a turistiky
    Predseda: Richard Oravec
    Tajomník: Peter Vlasák
    Členovia: Jirko Vitáloš, Emanuel Noga, Katarína Hlavandová, Marek Farkaš, Peter Ronec, Katarína Lučeničová, Marián Munka
  9. Komisia verejného poriadku
    Predseda: Milan Grell
    Tajomník: Beáta Dadajová
    Členovia: Milan Čech, Roman Šmahovský, Peter Jedinák, Ondrej Slašťan, Martin Horák, Tomáš Horvátik, Adam Solga, Vladimír Kočí
  10. Komisia IT a SMART riešení
    Predseda: Branislav Macháč
    Tajomník: Matej Sandtner
    Členovia: Ľubo Uhlár, Matej Podstrelenec, Ján Gnojčák, Peter Chochol, Michal Slabý, Juraj Štít, Marián Paul, Peter Haško
  11. Komisia športu
    Predseda: Pavel Alexy
    Tajomník: Viliam Slimák
    Členovia: Kvetoslava Štrbová, Andrej Tichý, Dušan Baďura, Eduard Štamm, Ernest Mészáros, Eva Gažová, Justín Sedlák, Marek Sobolič, Mário Branný, Maroš Borza, Martin Gaal, Medard Féder, Milan Vencel, Miroslav Horák, Naďa Kúdelová, Pavol Jajcay, Pavol Poláček, Peter Grič, Rastislav Blaško, Tibor Pobuda, Vladimír Kočí, Vladimír Kuznecov, Silvia Švecová, Daniel Tahotný, Martin Tománek, Marek Vitek

 

DOKUMENTY: