Program Pezinského kultúrneho centra

  • 4. 7.
(nedeľa) o 17.00 h v malej sále
ANIMATUS - SLÁVNOSTNÝ KONCERT
Koncert pri príležitosti 5. výročia založenia zboru.
  • 12. 7.
(pondelok) o 19.00 h na Amfiteátri Pezinok
LEGENDY - OPEN AIR TOUR 2021

Exkluzívna zostava slovenských hudobných legiend - obľúbení muzikanti Beáta Dubasová, Vašo Patejdl, Pavol Hammel a Janko Lehotský, vystúpi spolu na pódiu amfiteátra v Pezinku ako súčasť ich turné Legendy Open Air Tour 2021.

Dňa 12.7.2021 o 19:00 sa chystá takmer dvojhodinový prierez zásadnou tvorbou všetkých umelcov, ako aj spoločné kompilácie.

Na koncerte si budete môcť vypočuť najznámejšie skladby ako Umenie žiť, Za dverami mojej izby, Kamalásky, Učiteľka tanca, ale aj Dievčatá a Sklíčka. Všetci si spolu zaspievame aj známe pesničky Kapely starnú a Úsme. Tešíme sa na vás.

Predaj vstupeniek : Pokladňa Domu kultúry Pezinok (predáva sa aj pre koncert v Trnave)

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/legendy-open-air-tour-2021-pezinok-2021-07-12/

Cena: 21€, na mieste 23€

  • 17. 7.
(sobota) o 18.00 h v spoločenskej sále
Hudba veku melanchólie
Koncert s názvom Hudba veku melanchólie prináša na hudobné pódiá hudbu európskych skladateľov raného baroka, ktorých hudba sa nachádza v slovenských zbierkových fondoch ako súčasť Bardejovskej a Levočskej zbierky hudobnín zo 16. a 17. storočia, inventároch katolíckych a evanjelických kostolov zo 16. – 17. storočia. V rámci cyklu koncertov predstavíme diela Claudia Monteverdiho, Luca Marenzia, Girolama Frescobaldiho, Johna Dowlanda a ich súčasníkov. Súčasťou koncertu sú tiež unikátne skladby z tzv. Pestrého zborníka z 18. storočia obsahujúce domáci „slovenský hudobný charakter". Súbor Ensemble Thesaurus Musicum interpretuje dobovú hudbu na kópiách historických nástrojov.
  • 29. 7.
(štvrtok) o 20.30 h na Amfiteátri Pezinok
Rytmus & Opoštáris Band RYTMUS – absolútny fenomén na domácej hip hopovej scéne vystúpi v Pezinku.
29. júla zažijete v amfiteátri exkluzívny koncert tejto legendy, ktorá svoje songy predvedie so živou kapelou OPOŠTÁRIS BAND. (Tomáš Gajlík – klávesy, Eugen Vizváry – klávesy, Richard Csino – basa, Michal Bugala - gitara a Dávid Hodek – bicie)
Najznámejší raper na území Československa dosiahol svoj úspech množstvom nahrávok a vystúpení, či už sólovo, v rámci kapely Kontrafakt alebo viacerými spoluprácami. Hudobná kariéra RYTMUSA  je zaznamenaná aj vo filme Sídliskový sen a v najnovšom dokumente z roku 2020 Tempos – 30 rokov v rape.
Spojenie RYTMUS a OPOŠTÁRIS BAND je zárukou fantastickej show. Môžete sa tešiť na songy ako napr.: Amen Savore, Keď jazdíme my, Stokujeme vonku a mnoho ďalších. Nenechajte si ujsť túto ojedinelú špeciálnu udalosť počas horúceho letného večera pod holým nebom. Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal a na vrátnici Domu kultúry v Pezinku.
  • 30. 7.
(piatok) o 19.00 h na Amfiteátri Pezinok
Kollárovci Amfik Tour 2021
Srdečne Vás pozývame na jedinečný koncert kapely KOLLÁROVCI v  letnom období 2021 v rámci Amfik tour 2021. Príďte sa  zabaviť a načerpať novú pozitívnu energiu.
Vstupenky v predaji v Pokladni DK Pezinok a v sieti Ticketportal.
https://www.ticketportal.sk/event/Amfik-tour-2021-KOLLAROVCI


Ďalšie informácie o podujatiach nájdete na webovej stránke www.pkcpezinok.skPezinské kultúrne centrum
033/641 20 93, 033/641 39 49
e-mail: info@pkcpezinok.sk
web: www.pkcpezinok.sk