Program Pezinského kultúrneho centra

  • 1. 9.
(utorok) o 16.00 h na Amfiteátri Pezinok
VYSTÚPENIE PUĽS
Poddukelský umelecký ľudový súbor (PUĽS) je profesionálnym umeleckým telesom, ktoré vzniklo v roku 1955 v Prešove s cieľom rozvíjať a javiskovo stvárniť vokálno – hudobné a tanečné bohatstvo Rusínov. V jeho troch zložkách – tanečnej, speváckej a hudobnej pracuje viac ako 40 umelcov.   
Vstupné 10€
  • 17. 9.
(štvrtok) o 20.00 h na Amfiteátri Pezinok
HORKÝŽE SLÍŽE & MEDIAL-BANANA & FEELME
Do Pezinka zavítajú Horkýže Slíže. Táto legendárna punk rocková skupina z Nitry dokázala, od svojho vzniku v roku 1993, osloviť už viaceré generácie. Môže za to ich chytľavá hudba a texty plné svojského humoru. Hity ako Maštaľ, Vlak, Kožky, perie, Brďokoky, Silný refrén a množstvo iných, takmer zľudoveli. Kapela je známa svojím neúnavným koncertovaním. Každé ich vystúpenie je zárukou výbornej zábavy.
Diváci sa môžu tešiť aj na popredného predstaviteľa slovenskej reggae scény kapelu Medial Banana.  Už viac rokov patrí k vyhľadávaným koncertným skupinám na festivaloch nielen u nás. Vibrácie ich hudby dokážu rozhýbať snáď každého.
Večer otvorí kapela FEELME so svojimi energickými verziami filmových tém.
Vstupenky si môžete zakúpiť online na https://www.ticketportal.sk/event/Horkyze-Slize-Medial-BananaPezinské kultúrne centrum
033/641 20 93, 033/641 39 49
e-mail: info@pkcpezinok.sk