Pozdrav pre starkých

Táto informácia bola publikovaná od 30. 04. 2020 do 07. 05. 2020

Mesto Pezinok v spolupráci s OZ Súčasť života prináša krásnu myšlienku, ktorej súčasťou môžete byť aj vy. Stačí si objednať balíček s pohľadnicou a dekoráciami a vytvoriť Pozdrav z Pezinka pre starkých, ktorý v čase izolácie v dôsledku pandémie nadobúda celkom iné rozmery.

Občianske združenie Súčasť života spája a podporuje ľudí, ktorí prišli o svojho partnera. Ponúka množstvo ručne vyrábaných darčekových predmetov, ktorými môžete potešiť svoje okolie. Jedným z nich je aj balíček Jarný pozdrav, ktorý obsahuje pohľadnicu s obrázkovým motívom, set dekoratívnych komponentov na tvorbu zvieratka a krajinky a recyklovateľnú obálku s poštovou známkou. Spojením tohto kreatívneho materiálu môžete spolu s deťmi vytvoriť jedinečný pozdrav podľa vlastnej fantázie a poslať ho vašim blízkym, starým rodičom, seniorom, ktorí žijú osamote alebo starkým v opatrovateľských zariadeniach.

Balíček Jarný pozdrav, ktorý vám pezinskí skauti doručia v rámci mesta priamo domov, si môžete objednať na: https://bit.ly/2y3Te7F. Jeho cena je 2,50 €, no jeho hodnota je nevyčísliteľná. Pohľadnicu môžete poslať na adresu opatrovateľského zariadenia, ktoré si zvolíte, prípadne kontaktujte organizátorku iniciatívy viceprimátorku Máriu Wagingerovú prostredníctvom správy na sociálnej sieti facebook, ktorá vám s doručením pozdravu pomôže. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100011281081995).

Účasťou na projekte získate možnosť kreatívne stráviť čas s vašimi blízkymi, prinesiete radosť osamelým a izolovaným seniorom a podporíte vdovy a vdovcov, ktorí sa v rámci OZ Súčasť života zapájajú do tvorby dekoračných predmetov.

Ilustračné foto