Premietanie filmu Hluché dni a diskusia s režisérom

Zvukové divočiny: hudobný workshop pre detiPODUJATIE JE ZRUŠENÉ.

Hudobné hry a improvizácie pre rodičov a deti, alebo rodinný teambuilding v kultúrnej divočine Schaubmarovho mlyna. Dvojhodinový workshop s lektorom Ferom Királym vás prevedie svetom hravej kompozície a objavovania nových zvukov v kontexte prebiehajúcej výstavy Do divočiny.

Je vítané, aby si účastníci priniesli z domu rôzne hudobné objekty, teda predmety, ktoré vydávajú zaujímavý zvuk. Napríklad hrebeň, krájač na vajíčka alebo pumpu na bicykel. Výber ostáva na vás - určite vám padne do oka, vlastne do ucha, niečo zaujímavé.
Fero Király je absolventom Hudobnej fakulty VŠMU v Bratislave kde vyštudoval hru na klavír. Dlhodobo sa venuje okrem hudobných projektov rôzneho druhu aj hudobnej výchove detí do ktorej prináša hravú formu. Cieľom jeho vzdelávacieho prístupu je, aby si deti zažili hudbu a niečo si so sebou odniesli ďalej do života.

Workshop je vhodný pre deti vo veku od 6 rokov
Prosíme o potvrdenie účasti e-mailom na terezia.stevuliakova@sng.sk. Kapacita programu je obmedzená. V prípade Vašej neúčasti nás včas informujte, ponúkneme vaše miesto ďalším záujemcom, ďakujeme.

Vstupné: 4 €, rodinné: 7 €


Dátum:   29. 03. 2020, 15.30 - 17.30 H
Miesto:   Schaubmarov mlyn
Kontakt: Schaubmarov mlyn - tel.: 0902 366 416, e-mail: edu.schaubmarovmlyn@sng.sk