RYTMUS v Pezinku

Plagát podujatia Exkuzívny koncert Rytmus & Opoštáris Band sa žiaľ z vážnych rodinných dôvodov jedného z členov  kapely musí presunúť zo štvrtku 29.7.2021 na piatok 10.9.2021.  
Práve kvôli špecifickému zloženiu profesionálnych hudobníkov spolu s legendou slovenského a českého rapu chceme, aby si návštevníci mohli plnohodnotne užiť tento výnimočný koncert v sľubovanom zložení. Tešíme sa na Vás v novom termíne na Pezinskom amfiteátri.

Všetky zakúpené lístky ostávajú v platnosti.

Za pochopenie vzniknutej situácie a zhovievavosť Vám vopred ďakujeme

 

Absolútny fenomén na domácej hip-hopovej scéne – RYTMUS vystúpi na konci júla v pezinskom amfiteátri. Vo štvrtok 29. júla môžete zažiť exkluzívny koncert tejto legendy, ktorá svoje songy predvedie so živou kapelou OPOŠTÁRIS BAND (Tomáš Gajlík – klávesy, Eugen Vizváry – klávesy, Richard Csino – basa, Michal Bugala - gitara a Dávid Hodek – bicie).  Spojenie RYTMUSa a OPOŠTÁRIS BAND je zárukou fantastickej show. Môžete sa tešiť na songy ako Amen Savore, Keď jazdíme my, Stokujeme vonku a mnoho ďalších.

Najznámejší raper na území Česka a Slovenska dosiahol svoj úspech množstvom nahrávok a vystúpení, či už sólovo, v rámci kapely Kontrafakt alebo viacerými spoluprácami. Hudobná kariéra RYTMUSA  je zaznamenaná aj vo filme Sídliskový sen a v najnovšom dokumente z roku 2020 Tempos – 30 rokov v rape.

Nenechajte si ujsť túto ojedinelú špeciálnu udalosť počas horúceho letného večera pod holým nebom. Vstupenky sú k dispozícii v sieti Ticketportal a na vrátnici Domu kultúry v Pezinku.

 


Dátum:   10. 09. 2021, 20.30 h
Miesto:   Amfiteáter Pezinok
Kontakt: Pezinské kultúrne centrum, tel.: 033/641 39 33, e-mail: info@pkcpezinok.sk a www.pkcpezinok.sk