Posielanie podnetov

Mesto Pezinok sa pripojilo k moderným slovenským samosprávam, ktoré na komunikáciu so svojimi občanmi efektívne využívajú mobilné technológie. Od 1. novembra 2013 môžu občania Pezinka zasielať svoje postrehy a podnety na zlepšenie samospráve mesta priamo zo svojich telefónov cez bezplatnú mobilnú aplikáciu CITY MONITOR.

Aplikácia City Monitor prináša pre obyvateľov mesta Pezinok príležitosť hlásiť neželané stavy a situácie v meste rýchlo, bezplatne a jednoducho zo svojho mobilného telefónu. Aplikácia je nenáročná na používanie a občania si ju môžu bezplatne stiahnuť z Apple App Store (iOS) alebo Google Play (Android).

Postrehli ste v meste výtlky, poškodené dopravné značenie, neporiadok, či nefunkčné verejne osvetlenie? Neváhajte a dajte nám o tom cez mobilnú aplikáciu City Monitor vedieť! Aplikácia Vaše hlásenie zaeviduje spolu s informáciou o presnej adrese miesta, kde bolo vytvorené. Následne bude podnet povereným zástupcom mesta spracovaný a pridelený kompetentnej osobe, ktorá sa postará o jeho vybavenie. Celý proces riešenia svojho podnetu môžete sledovať v ľubovoľnom mobilnom zariadení, kde máte nainštalovaný City Monitor.

Vďaka tomuto riešeniu Vám už nikdy neujdú žiadne novinky z nášho mesta. Cez push-notifikácie budete vždy včas a „z prvej ruky“ informovaný o všetkých spoločenských a kultúrnych podujatiach a udalostiach v našom meste. Stačí, ak si v aplikácii označíte v časti „Moje mesto“ Pezinok ako mesto, od ktorého chcete prijímať bezplatné krátke textové push hlásenia.

Zoznam podnetov nájdete aj na stránke https://citymonitor.sk/citymonitorpublic/publicAnnouncements?4.


Ako nahlasovať podnety cez mobilnú aplikáciu?

  1. Občan pridá požiadavku jednoduchým stlačením tlačidla „✚“ v sekcii „Moje hlásenia“. Následne si vyberie Kategóriu, ku ktorej sa viaže daný podnet (napr. čierna skládka, nebezpečný terén, atď.).
  2. Vytvorí fotografiu, ku ktorej sa automaticky priradí čas a GPS lokalizácia, následne kliknutím tlačidla „✔“ odošle svoj podnet.
  3. Svoj podnet vidí spoločne s ostatnými podnetmi aj na mape mesta (formou značiek), ktorá je súčasťou mobilnej aplikácie.