Víno pod hviezdami

Už 4. ročník podujatia Víno pod hviezdami sa uskutoční tretiu augustovú sobotu v pezinských vinohradoch pod Starou horou.

Tešiť sa môžete na vyše  dvadsať miestnych vinárstiev a kultúrny program v tomto romantickom prostredí. Brány podujatia  otvoríme od 15stej hodiny a nalievať sa bude až do rána do 01:00


Aktuálne v predpredaji do 13.8.2020 za 20,-€.
Cena lístka na mieste bude 25,-€.

Cena degustačného balíčku pre ZŤP: 10,-€, dá sa zakúpiť iba na mieste na pokladni, po preukázaní ZŤP preukazu.
Deti do 15 rokov majú vstup v doprovode dospelej osoby zadarmo. Pre osoby nad 15 rokov a nekonzumentov vína je možné zakúpiť si lístok iba na mieste v cene 20,-€ (bez pohára na víno a degustačných lístkov). Obdržíte identifikačný náramok. Výťažok z týchto peňazí bude odovzdaný na liečbu detí so zdravotným postihnutím.

Zaplatené vstupné na podujatie sa nevracia, vstupenka je nenávratná a nevymieňa sa.


Predaj  bude prebiehať listkovým systémom. Je potrebné si zakúpiť štartovací balík. Ten je aktuálne v hodnote 20€. Obsahuje pohárik na víno a 10ks degustačných lístkov. Po zakúpení štartovacieho balíka je možné dokúpiť ľubovoľné množstvo degustačných lístkov. Balíky a degustačné lístky sa budú predávať na mieste. Vzorky vína a kúpa fliaš sa bude dať iba za lístky.

Podujatie  bude prebiehat za zvýšených hygienických opatrení a počet návštevníkov je tento rok obmedzený.z tohto dôvodu odporúčame zakúpiť lístky v predpredaji na www.vinopodhviezdami.sk.


Dátum:   14. 08. 2020 - 15. 08. 2020, od 15.00 h
Miesto:   Pezinské vinohrady (pod Starou horou)
Kontakt: Matej Farbula, tel.: 0902 717 413, e-mail: farbulamatej@gmail.com, web: www.karpatskamuska.sk