Keramické trhy Pezinok 2021

Keramické trhy v Pezinku

V dňoch 15. až 16. októbra 2021 sa v Pezinku uskutoční 17. ročník podujatia Keramické trhy Pezinok, ktorý podporili predseda Bratislavského samosprávneho kraja Mgr. Juraj Droba, MBA, MA a primátor mesta Pezinok Ing. arch. Igor Hianik.

Po ročnej prestávke sme sa pre vás rozhodli pripraviť obľúbené Keramické trhy, ktoré sa budú konať na ulici M. R. Štefánika a na Radničnom námestí. Na celej ulici M. R. Štefánika si budete môcť zakúpiť keramické produkty od vašich obľúbených keramikárov. Taktiež sa môžete tešiť na hudobnú skupinu Arion, ktorá nám spríjemní atmosféru na podujatí. Občerstvenie sa bude nachádzať Radničnom námestí. Z dôvodu aktuálnej epidemiologickej situácie sa tento rok neuskutočnia sprievodné podujatia.

Malokarpatské múzeum v Pezinku, ktoré je hlavným organizátorom podujatia, všetkých srdečne pozýva na 17. ročník Keramických trhov v Pezinku.

Podujatie Keramické trhy bude prebiehať v režime OTP. Okres Pezinok sa nachádza v oranžovej farbe. Rozhodli sme sa pre vstup na podujatie pre OTP - vstup pre osoby s kompletným očkovaním, s platným testom alebo po prekonaní covidu. Ďakujeme za pochopenie.

Počas podujatia bude fungovať mobilné odberové miesto, ktoré sa bude nachádzať na parkovisku za Billou (Meisslova ulica).

Keramické trhy (banner)


Dátum:   15. 10. 2021 - 16. 10. 2021,
Miesto:   Radničné námestie a ul. M. R. Štefánika
Kontakt: Malokarpatské múzeum; tel.: 033/641 20 57, e-mail: muzeumpezinok@muzeumpezinok.sk, web: www.muzeumpezinok.sk