Mesto Pezinok informuje, že divadelné predstavenie Radošinského naivného divadla Ako som vstúpil do seba, ktoré sa malo uskutočniť v Amfiteátri Pezinok, sa z technických príčin presúva do priestorov Domu kultúry Pezinok.
Predstavenie sa uskutoční v pôvodne plánovanom termíne:
25. júna 2026 o 20.30 hod.
Účinkujú:
- Radošinské naivné divadlo
- Slovenský ľudový umelecký kolektív (SĽUK)
Hudba: Ján Melkovič
Réžia: Ondrej Spišák
Cena vstupného: 35 eur
Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu.